fbpx
+370 603 86056

Kodėl mes?

Klientai, įsigiję butą, neretai patį pirmąjį, susiduria su įvairiausiais klausimais ir baimėmis besiruošiant jį įsirengti. Turint ilgamečių generalinio rangovo žinių pažįstame didžiausias jų - nežinomybė, rimtų sprendimų priėmimas bei baimė būti apgautiems. Mes suprantame šiuos nuogąstavimus, tad nuo pat susitikimo dienos bendraujame betarpiškai nuo pat projekto pradžios iki galo. Tai padeda sukurti abipusį pasitikėjimą ir užtikrina malonų bei kokybišką buto įrengimo procesą. Dirbame taip, kad parodytume klientui, jog buto įrengimas tai malonus kūrybinis procesas, kuris gali padaryti netgi du identiško išplanavimo butus - absoliučiai skirtingus.

Mūsų patirtis butų įrengime

Turėdami didelę patirtį ir įgiję žinias įrengiant įvairius butus, galime įgyvendinti bet kokį, net ir nestandartinį, projektą.

Mūsų įgyvendinti butų įrengimo projektai

Kainodara

Kainą skaičiuojame pagal brėžinį arba projektą ir stengiamės nepalikti nepaskaičiuotų dalių pabaigai. Esant poreikiui, galime pasiūlyti ir brėžinio ar projekto parengimą.
Žinome, jog rinkoje yra nesąžiningų tiekėjų, kurie tyčia nepaskaičiuoja tam tikrų išlaidų projekto pradžioje ir tik vėliau padidina sąmatą, ko pasekoje, klientai jaučiasi apgauti. Kartais praktikoje mes susiduriame su situacijomis, kai atsiranda pasikeitimų brėžinyje, dėl ko kyla papildomų darbų, tačiau visi pasikeitimai kiekvieną kartą yra besąlygiškai derinami su klientu.
Kainos prasme esame kainų vidurkyje, kadangi nesame linkę aukoti kokybės mažos kainos sąskaita.

Butų įrengimą sudaro šie darbai

Komunikacinių ir inžinerinių tinklų instaliavimas

Butų įrengimo klausimais Jums padės

Mantas Boharevičius

Direktorius