fbpx
+370 603 86056

Kodėl mes?

Klientai, nusprendę statyti sau namą, dažnai pirmą ir ,,visam gyvenimui”, susiduria su įvairiausiomis baimėmis, didžiausia jų - kad darbų metu bus apgauti.
Mes, kaip rūpestingas generalinis rangovas, nuo pat pirmos susitikimo dienos dirbame taip, kad parodytume klientui, jog individualaus namo statyba gali būti netgi labai malonus kūrybinis procesas. Tai darome betarpiškai bendraudami nuo pat proceso pradžios ir kiekviename statybų etape. Tokiu būdu atsiradęs abipusis pasitikėjimas užtikrina tiek kokybišką namo statybų procesą, tiek malonų bendradarbiavimą.

Mūsų patirtis individualių namų statyboje

Vien priimdami nestandartinius sprendimus ir turėdami ilgametę patirtį, esame vieno individualaus namo energinio efektyvumo klasę pakėlę nuo B iki A.

Standartiniai namų projektai

Individualus projektas – puikus pasirinkimas žmonėms, kurie tiksliai žino, ko nori ir siekia, kad namas būtų maksimaliai pritaikytas jų poreikiams. Tačiau, jei neturite tikslios vizijos, mes galime jums pasiūlyti rinktis standartinį namo projektą.
Standartiniai namai statomi pagal iš anksto architekto parengtą būsto projektą. Šie projektai dažnai gana nesudėtingai įgyvendinami, reikalauja mažesnių statybų kaštų, o pats statybų laikas – gerokai trumpesnis. Taip yra dėl to, kad priešingai nei individualaus projekto atveju, kartu su projektu yra pasiūlomi ir visi kiti sprendimai – pradedant statybinių bei apdailos medžiagų pasirinkimu, baigiant meistrais, kurie yra įgudę statyti namus būtent pagal šį projektą.

Mūsų įgyvendinti individualių namų statybos projektai

Kainodara

Kainą skaičiuojame pagal brėžinį arba projektą ir stengiamės nepalikti nepaskaičiuotų dalių pabaigai. Esant poreikiui, galime pasiūlyti ir brėžinio ar projekto parengimą.
Žinome, jog rinkoje yra nesąžiningų tiekėjų, kurie tyčia nepaskaičiuoja tam tikrų išlaidų projekto pradžioje ir tik vėliau padidina sąmatą, ko pasekoje, klientai jaučiasi apgauti. Kartais praktikoje mes susiduriame su situacijomis, kai atsiranda pasikeitimų brėžinyje, dėl ko kyla papildomų darbų, tačiau visi pasikeitimai kiekvieną kartą yra besąlygiškai derinami su klientu.
Kainos prasme esame kainų vidurkyje, kadangi nesame linkę aukoti kokybės mažos kainos sąskaita.

Individualių namų statybą sudaro šie darbai

Pamatų montavimas

Individualių namų statybos klausimais Jums padės

Mantas Boharevičius

Direktorius