fbpx
+370 603 86056

Kodėl mes?

Nesvarbu, dėl kokių priežasčių nusprendėte įsigyti loftą, jis privalo transformuotis į kokybiškus ir jaukius namus, kuriuose neturi būti „pateisinamų“ nepatogumų vien dėl to, kad erdvė - nestandartinė.
Klientai, įsigiję loftą, susiduria su įvairiausiais klausimais ir baimėmis, besiruošiant jį įsirengti. Turint ilgamečių generalinio rangovo žinių pažįstame didžiausias jų - nežinomybė dėl netradicinių vietų apribojimų bei galimybių, rimtų sprendimų priėmimas bei baimė būti apgautiems.
Esame įsitikinę, kad betarpiškas bendravimas nuo proceso pradžios iki pabaigos užtikrina abipusį pasitikėjimą, padeda įveikti baimes ir padaro įrengimo procesą malonų bei kokybišką.
Viso to rezultatas - lofto įrengimas tampa maloniu kūrybiniu procesu, į kurį klientas pats nori įsitraukti.

Mūsų patirtis loftų įrengime

Taip susiklostė, kad nuo 2014 iki 2016 metų 70 procentų visų mūsų užsakymų buvo susiję su loftų įrengimu. Mūsų įsitikinimu, lofto įrengimas pabrėžia nestandartinių sprendimų panaudojimą, pavyzdžiui, esame įrengę loftą ,,Radio lofts", kurio gyvenama erdvė - tik 16 kv. m.
Tiesa, lofto įrengimas dažnai neapsiriboja vien apdailos darbais bei baldų montavimu, dažnai procesas gali būti panašus į nedidelio namo statybas. Tačiau pasitelkdami didelę patirtį, galime vadinti save šios srities specialistais ir užtikrinti sklandų lofto įrengimo procesą.

Mūsų įgyvendinti loftų įrengimo projektai

Kainodara

Kainą skaičiuojame pagal brėžinį arba projektą ir stengiamės nepalikti nepaskaičiuotų dalių pabaigai. Esant poreikiui, galime pasiūlyti ir brėžinio ar projekto parengimą.
Žinome, jog rinkoje yra nesąžiningų tiekėjų, kurie tyčia nepaskaičiuoja tam tikrų išlaidų projekto pradžioje ir tik vėliau padidina sąmatą, ko pasekoje, klientai jaučiasi apgauti. Kartais praktikoje mes susiduriame su situacijomis, kai atsiranda pasikeitimų brėžinyje, dėl ko kyla papildomų darbų, tačiau visi pasikeitimai kiekvieną kartą yra besąlygiškai derinami su klientu.
Kainos prasme esame kainų vidurkyje, kadangi nesame linkę aukoti kokybės mažos kainos sąskaita.

Loftų įrengimą sudaro šie darbai

Antresolės įrengimas

Loftų įrengimo klausimais Jums padės

Mantas Boharevičius

Direktorius