+370 603 86056

Privatumo ir slapukų politika

Pagrindinis asmens duomenų tvarkymo tikslas šiuo atveju yra suteikti galimybę Lankytojui naudotis Interneto svetaine efektyviai, optimaliai ir pritaikant ją asmeniniams poreikiams. Taip pat siekiame nuolat tobulėti, atnaujinti Interneto svetainės funkcionalumus ir turinį, todėl Jūsų apsilankymai jame mums labai svarbūs.

Kadangi vertiname jūsų asmeninį privatumą, parengėme privatumo politiką, kurioje išsamiai aprašėme, kokią jūsų asmeninę ir kitą informaciją bendrovė turi teisę rinkti, kaip šia informacija galima disponuoti, t. y. kam ją galima perduoti, kokie jūsų asmeniniai pasirinkimai dėl disponavimo šia informacija, jos naudojimo ir atskleidimo kitoms šalims.

„MB Construction“ turi teisę rinkti informaciją mūsų interneto svetainėje MBconstruction.lt (įskaitant kiekvienos srities posričius ir mobiliuosius variantus, toliau vadinamus „puslapis“ ).

Jeigu šioje Politikoje neaptarta kitaip, šis dokumentas reglamentuoja tik informacijos, kurią mes renkame iš jūsų per savo puslapio, naudojimą ir atskleidimą. Mes galime rinkti ir perduoti asmeninę informaciją paslaugų teikėjui, jeigu ji reikalinga tam tikroms paslaugoms teikti, arba galite lankytis kitose interneto ar paslaugų teikėjų svetainėse per trečiųjų šalių, galinčių rinkti ir naudoti jūsų asmeninę informaciją kitais tikslais, nuorodas, esančias mūsų puslapiuose. Prieš atskleisdami savo asmeninę informaciją kitiems, būtinai peržiūrėkite trečiųjų šalių tinklaviečių privatumo politikas.