fbpx
+370 603 86056

Kodėl mes?

Didelis sėkmingų projektų skaičius įrengiant loftus bei individualius namus, leidžia vadinti save šios srities specialistais bei užtikrinti sklandų ne tik laiptų ir antresolių, bet ir nestandartinių sprendimų įgyvendinimo procesą.
Būtent todėl apie nestandartinius laiptus ir antresoles žinome ne kaip dauguma iš „gamybinės pusės“, o iš praktinės. Nesikoncentruojame vien į patį jų pagaminimą - mums, kaip generaliniui rangovui, aktualu, kad jie veiktų funkciškai ir ergonomiškai - kaip vientisa, o ne atskira įrenginėjamo būsto dalis.

Mūsų patirtis laiptų ir antresolių įrengime

Kadangi nemaža dalis mūsų užsakymų buvo susiję su individualių namų ir loftų įrengimu, turime didelę patirtį laiptų ir antresolių įrengime. Kiekvieną kartą klientų poreikiai yra skirtingi, dažnai ir nestandartiniai, todėl žinome kelią iki geriausio sprendimo klientui įrengiant laiptus ir / ar antresolę.

Mūsų įgyvendinti laiptų ir antresolių projektai

Kainodara

Įrenginėjant laiptus ar antresoles, kiekvieną kartą susiduriame su labai skirtingais klientų poreikis. Tačiau turėdami ilgametę patirtį su panašiais projektais, galime tiksliai įvertinti kainą be didelių nuokrypių į vieną ar kitą pusę.

Laiptų ir antresolių įrengimą sudaro šie darbai

Išmatavimas

Laiptų ir antresolių įrengimo klausimais Jums padės

Mantas Boharevičius

Direktorius